Search sports location by date and time

To find a sports location at the exact date and time, use this filter.

Price: 1 € – 20
Location rating:
Features
Показать еще
Filter
Show filters
Riga, Pludmales iela 8 Today is closed until 10:00

Vēl baudam vasaru, elpojot veselīgo jūras gaisu! Yogojam rīt Vecāķu pludmalē, kāpās aiz 1. un 2. ģērbtuves. Tiekamies no 6.15, sākam 6.30!

6 €
Riga, Audupes iela 15 Today is closed until 10:00

SUP dēļu nodarbības jahtkluba teritorijā

10 €
Features
Показать еще
Filter
Show filters
10 €
Yoga pie jūras

Разовое посещение

Nodarbība ar svecēm, vīraku un tējas baudīšanu! Nobeidzam nodarbību nesteidzīgi, ir laiks sarunām. Caur yogu veidojam savu un kopējo pasauli arvien harmoniskāku un laimīgāku

Количество: 5
Длительность: 90 мин.
6 €
Yoga pie jūras

Разовое посещение

Tiekamies trešdienu vakaros! Sākam 19.00, Audupes ielā 15/17 telpā ar iekurinātu kamīnu un vīraka smaržu, es būšu no 18.30, ja kāds grib pafilosofēt par kādu tēmu droši nāciet! Aptuvenu 20.30 beidzam ar Shavasanu (meditāciju). HATHA joga ir klasiskā yoga, kas balstīta uz muguras veselības (līdz ar to visa ķermeņa) nostiprināšanu un atjaunošanu! No pozas uz pozu pārejam plūstoši, izbaudot elpu un kustības. Jāņem savs jogas paklājiņš, ja tāda vēl nav, iepriekš pabrīdiniet, kādu varu paņemt līdzi! Beigu meditācijai - iesaku kādu plediņu vai siltu jaciņu un zeķītes!

Количество: 5
Длительность: 90 мин.
6 €
Yoga pie jūras

Разовое посещение

Tiekamies jauki uzsākt brīvdienas! Sākam 7.00, Skuju ielā 26, 2.stāvā, gaidīšu no 6.45! 8.30 beidzam Shavasanu (meditāciju), zālē, ja ir vēlme varam uzkavēties līdz 8.55- elpošana, galvasstāja, špagats vai kāda mīļākā poza, kas netiks izņemta nodarbībā :) HATHA joga ir klasiskā yoga, kas balstīta uz muguras veselības (līdz ar to visa ķermeņa) nostiprināšanu un atjaunošanu! No pozas uz pozu pārejam plūstoši, izbaudot elpu un kustības. Ja ir savs jogas paklājiņš, ņemiet līdzi, ja nav, zālē ir mīkstais grīdas segums, var iztikt bez ! Beigu meditācijai - iesaku kādu plediņu vai jaciņu un zeķītes!

Количество: 5
Длительность: 90 мин.

Sign up to recieve special offers