Support center

How to begin?

- Mēs izveidojām Sportsmap, lai palīdzētu cilvēkiem ātri un ērti atrast un rezervēt nodarbības pēc sporta zāles atrašanas vietas un brīviem laikiem;

- Otrais iemesls bija palīdzēt ārvalstu studeniem,darbiniekiem vai uzņēmējiem, atrodoties svešā valstī, viegli atrast un rezervēt sporta aktivitātes, nesaskaroties ar valodas barjeru;

- Trešais iemesls bija palīdzēt sporta zālēm un treneriem gūt papildus ienākumus.

Sportsmap palīdzēs Jums atrast sporta nodarbības un zāles sev ērtā laikā un sev tuvumā, neatkarīgi no tā, kur Jūs atrodaties. Vai ir gadījies, ka Jūs nevarat sazvanīt sporta zāles administratoru vai treneri, tāpēc sanāca meklēt alternatīvos piedāvājumus un atkal zvanīt, vai rakstīt, lai saņemtu apstiprinājumu vai noraidījumu? Mēs arī, tāpēc Sportsmap tika izveidots, lai Jūs varētu vienalga kurā laikā, pat divos naktī, rezervēt sev vēlamo nodarbību vai sporta zāli. Jūs esat pelnījuši ātri, ērti un droši rezervēt savu treniņu! Uz tikšanos!

Sākumā izvēlaties nodarbību, kuru vēlaties apmeklēt. Pēc tam uzspiediet oranžu pogu "Rezervēt". Jāparādas logas ar apmaksas iespējām. Izvēlēties sev piemērotu maksājuma veidu un apmaksājiet. Ja vēlaties maksāt caur kādu no Latvijas bankām, tad spiediet PAYSERA pogu un Jūs varēsiet apmasāt par pakalpojumu caur savu banku. (etot tekst strochku vniz)Jums arī ir iespēja papildināt savu kontu, uzspiedot uz sava profila "Bilance" sadaļas. Kad papildināsiet savu kontu, rezervējot nodarbību, Jūs varēsiet izvēlēties pogu "apmaksāt no sava konta" un sistēma noskaitīs no Jūsu Sportsmap konta to summu, cik maksā Jūsu izvēlētā nodarbība. Tas aizņems krietni mazāk laika. Vairāk par sava konta papildināšanu var uzzināt mūsu atbalsta centra jautājumu sadaļā.

Jums jāuzspiež uz savas ikonas augšējā labajā stūrī. Uzspiežot, parādīsies iespēja "Mans konts", uz kuru būs jāuzspiež. Tālāk Jums būs iespēja papildināt savu kontu, vai arī pārskaitīt vai uzdāvināt naudu savam draugam. Uzspiežot uz pogas "papildināt kontu", Jums būs iespēja izvēlēties summu, kādu vēlaties ieskaitīt savā Sportsmap kontā un apmaksas veidu. Ja vēlaties maksāt caur kādu no Latvijas bankām, tad spiediet PAYSERA pogu un Jūs varēsiet apmasāt par konta papildināšanu caur savu banku. Uzspiežot uz pārskaitīt draugam, Jums būs jāaizpilda visi laukumi, un tad Jūs saņemsiet apstiprinājuma epastu, vai tiešām vēlaties pārskaitīt draugam. Pēc veiksmīgas darbības, Jūsu draugs saņems savā Sportsmap kontā naudu no Jūsu Sportsmap konta. Ja Jums nav vai trūkst naudas savā kontā, draugam nebūs iespējams pārskaitīt lielāku summu, kāda ir Jūsu Sportsmap kontā.

Sportsmap kontu papildināt ir izvedīgi, jo Jūs varēsiet ne tikai ātrāk apmaksāt par nodarbībām (vajadzēs nospiest tikai vienu pogu "apmaksāt no sava konta"), Jūs arī varēsiet no sava Sportsmap konta bez maksas pārskaitīt naudu saviem draugiem. Lieliska dāvana savam draugam, kas par Jūsu ieskaitīto naudu varēs izvēlēties sev piemērotu sporta veidu, sev ērtā laikā un vietā.

Lietošanas noteikumus var atrast Sportsmap lapas apakšējā labajā stūrī.

Visus treniņus var atrast gan ejot cauri visiem piedāvājumiem, gan izmantojot mūsu meklētāju un meklēšanas filtrus, lai atrastu sev piemērotu nodarbību ideālā laikā un vietā, rezervējot to jebkurā diennakts laikā.

Savā profilā Jūs varat nomainīt savus datus, papildināt savu kontu, redzēt savu rezervēšanas vēsturi, kā arī citas lietas.

Jā var. Jūs varat no sava Sportsmap konta bez maksas pārskaitīt naudu saviem draugiem. Lieliska dāvana savam draugam, kas par Jūsu ieskaitīto naudu varēs izvēlēties sev piemērotu sporta veidu, sev ērtā laikā un vietā.

How to begin?

- Mēs izveidojām Sportsmap, lai palīdzētu cilvēkiem ātri un ērti atrast un rezervēt Jūsu nodarbības pēc Jūsu atrašanas vietas un brīviem laikiem;

- Otrais iemesls bija palīdzēt ārvalstu studeniem,darbiniekiem vai uzņēmējiem, atrodoties svešā valstī, viegli atrast un rezervēt sporta aktivitātes, nesaskaroties ar valodas barjeru;

- Trešais iemesls bija palīdzēt sporta zālēm un treneriem gūt papildus ienākumus.

Ja treneris vai administrators nepaceļ klausuli, vai nepaspēj atbildēt, Jūs iespējams pazaudēsiet klientus un ir cilvēki, kuriem nepatīk zvanīt. Klients var rezervēt Jūsu nodarbību jebkurā laikā, pat 2 naktī. Caur Sportsmap klienti var viegli un ātri atrast un nopirkt Jūsu pakalpojumus. Izmantojot Sportsmap, Jūs aizpildīsiet brīvos laikus un gūsiet lielākus ienākumus. Klienti varēs Jūs ļoti viegli atrast pēc Jūsu atrašanas vietas un brīviem laikiem. Jūsu paši varēsiet viegli un ātri rediģēt informāciju par Jūsu piedāvājumiem. Nav fiksētas mēneša maksas, jo lietojot Sportsmap Jūs maksāsiet komisiju no pakalpojuma tikai tad, kad klienti iegādāsies Jūsu pakalpojumus, izmantojot Sporstmap platformu.

Augšējā labajā stūrī jāuzspiež uz oranžas "Reģistrēties" pogas. Jāizvēlas "Sporta zāles administrators" un tad jāaizpilda visi nepieciešamie laukumi. Pēc veiksmīgas aizpildīšanas, uz Jūsu norādīto epastu atnāks apstiprinājuma paziņojums. Uzspiediet uz tā un Jūs aizveidīs atpakaļ uz Sportsmap lapu, un Jūs varēsiet pilnvērtīgi lietot Sportsmap platformu. Veiksmi!

Lietošanas noteikumus var atrast Sportsmap lapas apakšējā labajā stūrī.

Sadarbības līguma paraugu var atrast Sportsmap lapas apakšējā labajā stūrī.